VIP Saç Ekimi Tekniği ... - Medistanbul

VIP hizmetleri, saç ekimi operasyonlarında daha özel bir muamele görmek isteyen müşterilerimiz için birinci sınıf resepsiyon, konaklama, destek ve ayrılmayı içerir.

Paketlerimizi profesyonel bir şekilde sunarak bu süre zarfında sizi rahat hissettirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Uygulanan Medistanbul ve VIP Servis paketlerinin istisnai farkı ve güvenliği ile huzurlu ve konforlu bir çalışma süreci sizin için hazırdır.

Farklı VIP Hizmetleri

Medistanbul kliniğini cerrahi bir saç restorasyonu olarak seçmek, size en uygun fiyata mükemmel bir sonuç vermeyi hedefler. Diğer tüm saç kliniklerinden farklı olarak, size saç nakli prosedürünüz için kesin foliküler ünite sayısını söyleriz ve bunun kanıtını sunarız. Her hastanın farklı ihtiyaçları vardır. Bu nedenle de amacımız size mükemmel bir sonuç vermektir.

Prosedürün tüm maliyetleri, ilaç ve gerekli tıbbi testler dahil olmak üzere 5 günlük konaklama ve diğer tüm hizmetleri vermekteyiz. Operasyonumuz Dr. Harun Alakaya tarafından yapılır ve işlemden 1gün sonra 7/24 hemşire, ameliyat sonrası saç kiti ve LLLT seansları, otel konaklaması, tüm yemekler dahil edilir. Sonrasında size özel VIP Mercedes özel şoförünüz ile birlikte yemek tercihlerinize veya dini seçimlerin doğrultusunda, konuştuğunuz dile uygun konuşan rehbere bağlı olarak Sultanahmet müzesini ve Topkapı saraylarının kültür merkezini ziyaret edip, gezip keşfedeceksiniz.

Ulaşım Rahatlığı

VIP Paket

1.Gün

Havaalanına iniş yaptığınızda sizinle özel olarak ilgilenecek olan şoförümüz sizi karşılayacaktır. Sonrasında size özel 5 yıldızlı otellerde konaklamanızı yapmanız için şoförümüz havaalanında konaklama yerinize doğru yol alacaktır. Otelinizde ilk gün yorgunluğunu attıktan sonra ertesi gün hastaneye gitmeniz için sizi şoförümüz otelden alıp Dr. Harun Alakaya ile görüşüp ilk değerlendirmeyi ve muayeneyi olmanız için kliniğimize getirecektir. Boğaz manzaralı İstanbul restoranlarından birinde keyifli bir akşam yemeğinin tadını çıkarmak için hastaneden alınıp restorana götürülecek oradan da konaklama yerine geçmiş olacaksınız.

2.Gün

Hafif bir kahvaltıdan sonra şoförümüz sizi otelinizden alacaktır. Sonrasında hastanede tıbbi testler gerekiyorsa, kliniğe yönlendirilebilirsiniz. Tıbbi testler yapıldıktan sonra, güzel bir İstanbul turu için yola çıkacaksınız. Dünyanın en güzel müzelerini, tam olarak İstanbul'un eşsiz anıtının gölgesinde gezmeye hazır olun. Topkapı müzesine varmadan önce, cumhurbaşkanlığı muhafızlarının değişimini görmek için Beşiktaş'ta kısa bir mola vereceğiz. Sonrasında Topkapı Sarayı, Sultanahmet meydanı ve cami (bölgede isteğe ve zamana bağlı yerler ) gezilecektir. Kültürel geziler bittikten sonra geleneksel bir Yunan tavernasında akşam yemeği sunulmaktadır. Özel menü hazırlıkları yemek tercihlerinize veya dini beslenme kurallarına göre düzenlenebilir. İyi bir gece uykusu için otele dönüş yapıyor olacaksınız. Güzelce dinlenin çünkü ertesi gün operasyon günü olacaktır.

3.Gün

Şoförümüz sizi otelinizden sabah saatlerinde alıp kliniğimize getiriyor olacak. Kliniğimizin dinlenme alanında hafif bir kahvaltı servis edilecektir. Cerrah ve sağlık personeli son detayları inceleyecek ve müdahale odasına eşlik edecektir. Operasyon başlayacaktır. Nakillerin derecelendirilmesi, çıkarılması ve yerlerin oluşturulması yalnızca Dr. Harun Alakaya tarafından gerçekleştirilmektedir. Cerrahi yoğunluğa bağlı işlem oranlarını en aza indirmek için günde belli sayıda vakaya bakılarak hedefte 4000 ila 6000 greftlik maksimum greft ekimi gerçekleşecektir.

4.Gün

Sizinle ilgilenen hemşireniz öğleden sonra klinikte size eşlik edecektir. Postoperatif bir değerlendirme için Dr. Harun Alakaya ile görüşeceksiniz. Bir saç bakım uzmanı donör bölgesini yıkayacak ve sağlık personeli tüm taleplerinizde size yardımcı olacaktır. Yıkama bittikten sonra şoförümüz sizi otele geri götürecektir. Hemşire size eşlik edecek, ilacınızı aldığınızdan ve ameliyat sonrası tedavi ile ilgili herhangi bir sorunuz olmadığından emin olacaktır. Akşam yemeğinizi yedikten sonra dinlemeye geçebilirsiniz.

5.Gün

Otelinizde kahvaltı yaptıktan sonra şoförünüz sizi otelden alıp Dr. Harun Alakaya ile son değerlendirmeniz için götürecektir. Muayene bittikten sonra havaalanına götürülmek üzere uçuş saatinize göre alınacaksınız.

Hastane Konforu

Ameliyattan Önce;

 • Kan testleri yapılmalıdır.
 • EKG çekilmelidir.
 • Eko kardiyogram dahil 40 yaşın üzerindeki hastaların bir kardiyolog tarafından ayrıntılı değerlendirmesi gereklidir.
 • Hastanın ana dilinde iletişimde yardımcı olan bir çevirmenimiz bulunur.
 • Dr. Harun Alakaya ile iletişime yardımcı olan diğer bir danışmanımız da bulunmaktadır.

Ameliyat Sırasında;

 • Eğlence için geniş bir LED ekranda Netflix ve uydu TV vardır.
 • Sabah kahvaltısı ve Akşam yemeği de bulunmaktadır.
 • Ameliyat sırasında boyun, omuz ve ayak masajı yaptırılabilir.

Ameliyattan Sonra;

Ameliyat sonrası kullanılmak üzere bakım kiti verilir, Bunlar:

 • Saç restorasyonu için özel olarak geliştirilmiştir. Şişme boyun yastığı, şampuan ve ATP lipozomal sprey şişesi ve bandana verilir.
 • Ameliyat sonrası kullanılacak ilaçlar verilir.
 • 7 gün boyunca antibiyotikler
 • 8 gün boyunca prednol tabletler
 • 4 gün boyunca ağrı kesiciler
 • 4 gün boyunca 1-2 tablet cipro

Araç İçi Konfor

Operasyon bittikten sonra klinikten otelinize transferiniz sağlanır. Bir hemşire size eşlik edecek ve operasyondan sonra etrafta dolaşmanıza yardımcı olacaktır.

Yorum Yap
"VIP Saç Ekimi Tekniği" için 3 Yorum Mevcut
 • Yorum Sahibi
  nazım 3 yıl önce

  VIP için daha detaylı bilgi verirmisiniz?

 • Yorum Sahibi
  hakan 3 yıl önce

  fiyatt nedirrr

 • Yorum Sahibi
  Ahmet 3 yıl önce

  VIP saç ekimini diğerlerinden ayıran özellik nedir?