Sakal Ekimi Neden Önemli? ... - Medistanbul

Sakal ve Bıyık Ekimi, yüz perdesinin yoğunluğunu artıran, saçların eksik olduğu alanları kaplayan ve yüze güzel bir görünüm sunan estetik bir operasyondur.

Sakalın olgunluk ve güç yayan çok önemli bir erkeksi özellik olduğunu düşünen bir erkek kategorisi vardır. Ayrıca çeşitli üniversiteler tarafından yapılan araştırmalara göre çok sayıda kadın sakallı erkekleri daha çekici bulmaktadır.

Sakal ve bıyık ekimi, erkekler arasında giderek daha fazla popülerlik kazanan minimal invaziv bir kozmetik operasyondur. İyileştirilmiş estetik görünümün yanı sıra sakal ve bıyık ekimi hastanın güvenini geri kazandırır ve özgüvenini arttırır, iyileşme süresi çok kısadır, hastaneye yatırılmasına gerek kalmaz ve kısa sürede sonuçlar ortaya çıkar.

Sakal ve bıyık ekimi yaptırmak isteyen hastalar üzerinde sosyal ağlar, kitle iletişim kanalları ve arkadaş çevreleri daha büyük etkiye sahiptir. Medistanbul'da yüksek ve sürekli uzmanlık derecesine sahip profesyonel bir ekip yardımıyla sakal ve bıyık ekimi operasyonlarını gerçekleştiriyoruz.

Her zaman arzu ettiğiniz kaliteli sonuçları sunmakla ilgileniyoruz. Ekibimize güveniyor, sakal ve bıyık ekimi için size garanti belgesi sunuyoruz. Gelişmiş bir yöntem olan FUE Sapphire yöntemini, tıbbi cihazları ve en gelişmiş teknolojiyi kullanıyoruz: folikülleri çıkarmak için mikro motor, safir bıçaklı neşter. Operasyonlar modern bir hastanede maksimum hijyen koşullarında yapılmaktadır.

Sakal ve Bıyık İmplantlarının Uygulama Alanları

Sakal ve bıyık ekimi yüz kıllarına yoğunluk sağlar ancak sivilceden kaynaklanan izleri gizlemek için kullanılabilir. Sakal ve bıyık ekimi operasyonu, saç ekiminde uzmanlaşmış bir cerrah gerektiren karmaşık, otolog bir operasyondur.

Medistanbul'da sağlık ve estetik hizmetleri kaliteli hizmetlerle sunuyoruz. İstenilen sakal ve bıyık ekimini yapacak uzman doktorlar, tecrübeli ve kalifiye teknisyenler ile işbirliği yapıyoruz. Operasyonun optimal sonuçlara ulaşması için, foliküllerin doğru büyüme yönünde, doğal büyüme açısında ekilmesi çok önemlidir.

Sakal ve Bıyık Ekimi Kaç Yaşında Yapılabilir?

Sakal ve bıyık ekimi 20 yaş üstü kişilerde yapılır çünkü bu yaşta hormonal seviyenin sabit olduğu tahmin edilmektedir. Sakal ve bıyık ekimi yaptırmak isteyen yaş kategorisi 35 yaşın altındaki gençlerden oluşuyor, çünkü modaya uygun erkek kalıplarına uymak, olgunluk, güç ve erkekliğin ortaya çıkması için daha fazla sakal yoğunluğu istiyorlar.

Sakal ve bıyık ekimi yaptırmak isteyenler için cerrahi müdahaleyi gerçekleştiren doktorun seçimi ve operasyonun yapılacağı yer oldukça önemlidir. Operasyonun başarısı doktorun tecrübesiyle yakından ilgilidir.

Sakal ve Bıyık Ekimi Sonucunun Süresi Ne Kadardır?

Sakal ve bıyık ekimi operasyonunun sonuçları kalıcı etkilere sahiptir, saçlar doğal olarak normal bir şekilde uzar ve sürekli bakıma ihtiyaç duyacaktır.

Sakal ve Bıyık Ekimi Ne Zaman Önerilir?

Sakal ve bıyık ekimi için en uygun dönem Eylül-Mayıs ayları arasıdır. Müdahale edilen alanların hassasiyeti daha yüksektir ve aşırı sıcaklıklara maruz bırakılması tavsiye edilmez. Yaz aylarında ameliyat edilen bölgelere dokunulamayacağı için ter hastanın rahatsızlığını artırabilir.

Yorum Yap