Pendik Medical Park Hastanesi Ile En İyi Saç ... - Medistanbul

İstanbul’da saç ekimi yaptırmak için en iyi hastaneyi arayan kişiler başta Pendik Medical Park Hastanesi olmak üzere farklı hastaneleri tercih ediyor. İşte Tercihlerinin başlıca sebepleri;

Pendik Medical Park Hastanesi

Türkiye’de bulunan ve saç ekimi yaptırmayı düşünen kişilerin akıllarına gelen ilk şey, Operasyonun ne kadar iyi olacağı, doktorun kalitesi ve doğru hastaneyi bulmak oluyor.

Peki, bir hastaneyi doğru yapan kriterler nelerdir?

Biz Medistanbul olarak, operasyonlarımızı Pendik Medical Park hastanesinde gerçekleştirmekteyiz. Bu nedenle piyasada yer alan birçok merdiven altı klinikler gibi ucuz ve kalitesiz hizmete karşıyız. Vizyonumuz en iyi kalite’deki ürünü uygun ve makul bir fiyat üzerinden sunmak..

Peki bir hastanenin doğru ürünü sunduğunu nasıl anlarız?

Saç ekimi operasyonu sonrası

Öncelikle operasyon yapılacak yerin bir klinikten ziyade hastane olması gerekmektedir. Herhangi bir aksi durumda başınızda uzman bir doktor olmayacağından sorunlar yaşamanız çok doğaldır. Saç ekimi operasyonu başta anestezi olmak üzere ekim süreci boyunca doktor ve hemşireler ile yapılmalıdır.

Operasyonlarımızın çoğunda modern ve daha yoğun saç ekimi sağlayan Safir Perkutan Tekniği'ni kullanmaktayız.

Operasyon sonrası alacağınız hizmette bir o kadar önemlidir. Medistanbul, olarak operasyon öncesi ve sonrası sürekli yanınızda olmayı hedefliyor ve tüm ilaçlarınızı, yıkamanızı, PRP Tedavinizi ve Transferlerinizi, konaklamanızı ve size gerekli olacak diğer tüm şeyleri sağlıyoruz.

Yapmanız gereken tek şey hastanemize gelmek ve ücretsiz muayene olmak!

Ücretsiz Muayene Nedir?

Saç ekimi yaptırmak istediğinizde ilk yapmanız gereken, hastanemize gelmek ve saç ekimine uygun olup olmadığınızı anlamaktır. Doktorumuz önce saçınızın kalitesini ve donör bölgenizi kontrol edecektir, sonrasında yapacağımız kan testleri ile saç ekimine engel olan herhangi bir kronik hastalığınızın olup olmadığını kontrol ederiz. Eğer bir hastalığınız yoksa ve başınızın arka bölümünde yeteri kadar saç kökü varsa yüksek ihtimalle saç ekimi için uygunsunuz demektir.

Pendik Medical Park Hastanesi?

Özellikle istanbul saç ekimi ( Pendik, Kartal, Tuzla, Gebze, Maltepe) gibi lokasyonlarında yaşayan kişilerin öncelikli olarak tercih ettiği ve yüksek standartlara sahip Pendik Medical Park Hastanesi, lüks ve kaliteli bir hizmet vermeyi hedeflemektedir. İstanbul’daki en iyi saç ekim merkezlerinden biri olarak görülen Medistanbul, özellikle yurdışından gelen hastalara hizmet vermektedir.

Anadolu yakası’nda ikamet eden kişiler için saç ekim merkezleri araması ile hastanemize ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz bize ulaşmak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Yorum Yap
"Pendik Medical Park Hastanesi Ile En İyi Saç Ekim Merkezini Kendiniz Seçin!" için 1 Yorum Mevcut
  • Yorum Sahibi
    Cüneyt Ö. 3 yıl önce

    Tavsiye üzerine, çok araştırmadan Bağcılar da Clinic Expert firmasında yaptırmıştım. Ekim sonrası ilgi kontrol takip sıfır. Medical Park ta yaptıran arkadaşlarım dan sonradan öğrendim buranın verdiği hizmetleri. Ben resmen kasap a gitmişim. Kesinlikle iyi araştırıp gidin. Medical Park ay ı fiyata hizmet sunan diğer firmalara göre çok çok önde